Darmowa aplikacja Dermaveel na smartfony

Wsparcie w prowadzeniu skutecznej terapii atopowego zapalenia skóry

Dlaczego moje dziecko cierpi na AZS?

Leczenie AZS jest procesem długofalowym. Często trudno jest systematycznie prowadzić terapię miejscową, stosować wiele różnych preparatów, pamiętać, jakie czynniki wpływały na stan skóry małego pacjenta. A mali pacjenci niechętnie poddają się długotrwałej terapii.

Krem Dermaveel® na atopowe zapalenie skóry jest patronem aplikacji pomagającej wytrwać w zaleceniach terapii, wspierającej tak niezbędną systematyczność leczenia. Aplikacja ułatwia prowadzenie terapii i nagradza małego pacjenta za każdą aplikację preparatów miejscowych.

W aplikacji można zaplanować terapię (zgodnie z zaleceniami lekarza), ustawić codzienne przypomnienia o podawaniu preparatów i leków miejscowych, monitorować postępy leczenia, wpisywać ważne notatki i komentarze, generować raporty, zaplanować przypomnienie o wizycie lekarskiej, a także skorzystać z bazy wiedzy na temat AZS. Aplikacja pozwala dostosować program do indywidualnych potrzeb pacjenta.

W terapii małych pacjentów codziennie wspiera niezwykły bohater – kameleon Derek. Dzięki ciekawemu programowi edukacyjnemu, zaprojektowanemu aż na 60 dni, zapewnia dostatecznie długi czas, by preparaty nie tylko zaleczyły objawy, ale też wpłynęły na poprawę stanu zdrowia skóry. Derek to postać, którą można łatwo polubić, której codzienne przygody zabierają dziecko we wspaniałą podróż dookoła świata, dając mu wiedzę o jego niesamowitych zakątkach. Dzięki niemu czynność codziennego smarowania bolącej, swędzącej skóry, staje się rytuałem wypełnionym niespodzianką, bajką, wierszem i bliskością między dzieckiem a rodzicem lub opiekunem.

Apikacja Dermaveel

Darmową aplikację Dermaveel można pobrać ze sklepu swojego operatora telefonii komórkowej, zarówno na system android, jak i IOS.

Aplikacja Dermaveel na Google Play

Jak wygląda aplikacja Dermaveel®?

Nasza witryna stosuje pliki „Cookies”. W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych użytkowników, stosujemy narzędzia do zbierania danych.

W każdym czasie można dokonać zmiany ustawień dotyczących tych narzędzi. Więcej informacji w sekcji Polityka Cookies .